Monday, 2024-04-29, 10:49 AM
Logged in as Guest | Group "Guests"Welcome Guest | RSS
Main JBP/JSS Tripler - Page 2 - Forum My profileRegistration Log outLogin
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: MrsEli, bozicso  
Forum » OSTALE AKTIVNOSTI KLUBA » RAZNI NACINI INTERNET ZARADE » JBP/JSS Tripler
JBP/JSS Tripler
MrsEliDate: Friday, 2012-02-24, 8:34 PM | Message # 16
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 5454
Reputation: 21  ±
Status: Offline
sto vise citam, manje razumem

koliko vidim min ja zaradenih $20,
znaci ipak najbolje je kada se investira, sporo ali navodno sigurno

http://youtu.be/HQHQyDZ35vM

http://youtu.be/NvKOII1s2kg
 
carlogDate: Friday, 2012-02-24, 9:48 PM | Message # 17
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 727
Reputation: 1  ±
Status: Offline
drugu poziciju kupiš odmah čim uhvatiš 10$. onda imaš dnevno 0.4$. znači, 50 dana po 0.2$ je 10$; 25 dana po 0.4$ je drugih 10$. u 75 dana si dohvatio tih 20$. naplatiš se, i što onda? uložit 10$? pa izgubit? ili uložit ranije tih 10$, pa još ubrzat?
Message edited by carlog - Friday, 2012-02-24, 9:56 PM
 
MrsEliDate: Saturday, 2012-02-25, 1:11 PM | Message # 18
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 5454
Reputation: 21  ±
Status: Offline
za one koji nisu ulagali, nemaju sta izgubiti,
ja trenutno ne mislim da ulazem, jer ja verujem u zaradu samo sto sam stekla radom
a ostalo za mene licno je iluzija, ili kocka, ili igra na srecu... gde neko moze dobiti, a neko ne

Added (2012-02-25, 1:11 PM)
---------------------------------------------
mogu svi slobodno da se registraju, samo za isplatu preko AP je potreban Pro ili Bisnis acc
isplacuju i preko STP i LR
ja sam se registrirala i stavila STP i LR platni procesor
 
carlogDate: Saturday, 2012-02-25, 9:09 PM | Message # 19
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 727
Reputation: 1  ±
Status: Offline
zašto ne složite projekt kluba, kad referali budu blizu prvih zarađenih 10$, nek vođa kupi upgrade. za svaku novu poziciju od referala dobit će po 1$, a od referalovog referala 0.5$. tu se brzo dođe do 20$ za isplatu.
 
MrsEliDate: Saturday, 2012-02-25, 9:13 PM | Message # 20
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 5454
Reputation: 21  ±
Status: Offline
valjda sam ja nosioc proekta carlog,
 
marko0005Date: Sunday, 2012-02-26, 7:44 PM | Message # 21
Lieutenant colonel
Group: Users
Messages: 144
Reputation: 0  ±
Status: Offline
Pa mislom da Carlog nije mislio ništa loše, verujem da je mislio samo to da je čudo da se članovi kluba ne ibteresiraju za ovaj posaao (isto kao i za WAZZUB) jer jih potpuno ništa ne košta. Ja samm se registrirao na Carlogov link i kao što vam je več rekao dobio je DOLAR za mene kao člana kojem je referal. Pošto nas dvoje ne možemo sudjelovati u klubu ne znam zašto ne bi članovi kluba sudjelovali preko linka mrceli? POTPUNO JE BREZPLATNO-PA DOBRO LJUDI ZAR VAM TO JOŠ NIJE JASNO-SUDJELUJTE I UČLANITE SE------ ISTO VAŽI I ZA WAZZUB (IZVINITE ZA MOJ E POZNAVANJE JEZIKA) SLOVENAC SAM PA ŠTA? LEP POZDRAV MARKO
 
MrsEliDate: Sunday, 2012-02-26, 8:01 PM | Message # 22
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 5454
Reputation: 21  ±
Status: Offline
hvala Marko, znam da su ti namere dobre

ali, ja molim da se postuje volja clanova,
neka sami odlucice , nema nista da se mora

posebno nemojte da sugerirate kada niste se registrirali preko Kluba
vase dogovore me ne zanimaju, to je vasa privatna stvar

ipak ovo je prvenstveno PTC Klub
 
marko0005Date: Sunday, 2012-02-26, 10:55 PM | Message # 23
Lieutenant colonel
Group: Users
Messages: 144
Reputation: 0  ±
Status: Offline
Nisam ni imao namjeru da ikako utičem na odluku članova ovog kluba jedino mi nije jasno zašto takva neodlučnost ipak nitko ne gubi ništa potpunio je bezplatno. A ja nikako ne mogu zaradit preko kluba jer sam se registrirao preko Carlogovog linka. Ali ne razumijem ljudi koji klikču za 0,001 centa po kliku a kad treba da se uzme 10$ džabe onda se kolebaju ili bi ili ne bi. Izvinite to je čisto moje mišljenje, pa kako ko htio.
 
MrsEliDate: Sunday, 2012-02-26, 11:38 PM | Message # 24
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 5454
Reputation: 21  ±
Status: Offline
moj Marko, hvala jos jednom,
ali neminovno se namece i pitanje:
da li su i oni mozda se registrali prije preko nekog drugog ?
 
ikalusDate: Monday, 2012-02-27, 4:45 PM | Message # 25
Lieutenant
Group: Users
Messages: 44
Reputation: 0  ±
Status: Offline
Pozdrav Pirane,

nije me odavno bilo, raznorazne obaveze, umor itd.

Sto se tice JBP, ja sam u ovome od prosle godine i moram vam skrenuti paznju na neke stvari:
- 10$ koje dobijete na poklon, vracate nazad nakon 60 dana.
- nakon 50 dana mozete kupiti novu Tripler poziciju, s tim da cete biti u minusu neko vrijeme (kad oduzmu onih pocetnih 10$)
- Level 1 upgrade nije potreban uopste da bi se zaradilo u Tripleru, on vam samo treba za JSS pozicije (drugi dio sistema) koje dobijate kupovinom (20$), nakon sto 4 tripler pozicije isteknu (dobije se jedna za svake 4) i restartom (opet svake 4 restartovane tripler pozicije daju jednu JSS poziciju). A u JSS dobijate 60$ kad za svaku poziciju vasi referali naprave 6 JSS pozicija (na bilo koji od navedenih nacina).

Restart nije ni malo bezazlena stvar, jer gubite pozicije koje su vam donijele najmanje prihoda, i mora da se plate 15$ za tromjesjecni Level 1 i da se nakupi od referala onda 6 JSS prozicija. Ako vam se zuri, mozete kupiti neiskoristene JSS za 5$ (max 2)... sve u svemu, u pitanju je sistem prelijevanja iz supljeg u prazno, gdje se moze ostvariti dobit samo ako se ulaze u pozicije ili ako je neko strpljiv i dobar promoter pa da skupi dosta referala...

Ja licno sve sto dobijem od PTC guram u JBP, bez obzira na sve, sistem takav kakav jeste je dugorocan i svakodnevno se prijavljuje po nekoliko hiljada novih korisnika/ulagaca.

da ponovim neke ceste greske:
- ne kupovati upgrade dok se ne steknu uslovi za dobit iz JSS komponente a to su najmanje 2 referala sa Level 1 upgrade koji imaju po najmanje 2 referala koji su isto level1 (znaci 6 Level1 u mrezi)
- JSS tripler donosi 2% i sve provizije od referala i ako nema Level1 upgrade-a
- restarti bi trebalo da su svakih 6 do 18 mjeseci, ali je zadnji bio nakon nekih 3 mjeseca (i olaksao me za 2/3 pozicija od kojih je jedna bila kupljena dan ranije :( ) znaci, ko zeli ulagati, najbolje da saceka restart, da stedi prihode od PTC i triplera i odrzava samo broj pozicija koje trenutno ima (1, 2..., 5, kako koja istekne uzima novu)... nakon restarta, ustedjeno gurnuti u sistem i narednih recimo dva mjeseca cim se skupi novih 10$ uzimati pozicije, pa onda preci u odrzavanje, i tako ciklicno
- ne ulagati novac koji niste spremni izgubiti ili imati vezan na duzi vremenski rok. Zasto ovo kazem? Iako je sistem hvaljen na sve strane, recimo da vas uhvati restart kad ste upravo kupili dosta pozicija (restart uvijek obuhvati one pozicije koje su najmanje novca vratile/zaradile, to jest, koje su najmladje) taj novac nije izgubljen, nego je zarobljen u JSS sistemu, koji nije vremenski ogranicen, nego samo brojem popunjenih matrica...

malo je sve ovo sto sam napisao konfuzno, ali je sistem dosta komplikovan (admin je to namjerno tako uradio, da je sto teze razumjeti i iskopirati sistem).

jos malo da pojasnim neke stvari:
sistem ima dve aktivne komponente: JBP sinergy surf (JSS) i JSS-Tripler
JSS-Tripler donosi 2% dnevno na svaku poziciju od 10$ na 75 dana (15$) Kad ta pozicija istekne, ona cini 1/4 JSS pozicije.
Kad se skupe 4 JSS Tripler pozicije koje su sazrele, one se prebacuju u JSS kao jedna pozicija u matrici, pod uslovom da je aktivan Level1 upgrade (15$ za 3 mjeseca), isto tako... kad admin ostane bez novca, odradi restart, gdje se najmladje pozicije vade iz Triplera i prebacuju u JSS po sistemu 4 u 1.
Ako se nema Level1 upgrade, pozicije koje su sazrele su na cekanju, a eventualne JSS pozicije referala i njihovih referala vas preskacu i idu u upline.
Provizija od prvog i drugog nivoa referala se dobija za sve kupovine u tripleru nevezano za Level1 upgrade.
10$ na registraciji nije poklon nego kredit na 60 dana.

Uf... pitajte me jos, ako nesto nije jasno, rado cu svima da pojasnim sto vise stvari oko ovoga.

Ikalus aka Velimir
 
MrsEliDate: Monday, 2012-02-27, 7:50 PM | Message # 26
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 5454
Reputation: 21  ±
Status: Offline
vrlo korisno obrazlozenje,
hvala Ikalus,

molim svi pazljivo procitajte bice vas puno jasnije
 
ikalusDate: Wednesday, 2012-03-21, 3:02 PM | Message # 27
Lieutenant
Group: Users
Messages: 44
Reputation: 0  ±
Status: Offline
Desila se jedna jako vazna promjena kod JSS Tripler Pay It Forward sistema.

Administrator je ocigledno primjetio "rupu" koju smo mi vjesti balkanci (a vjerovatno na slican nacin kinezi, vijetnamci i ostali azijati) iskoristavali u proteklom periodu pa je unio sledece izmjene:

- Period nakon kojeg se vraca 10$ nazad je sa 60 dana skracen na 45 dana.
- Novac se ne skida sa glavnog JSS racuna nego direktno sa JSS Tripler racuna.

Posledice ovoga su sledece:
50ti dan, kad od poklon pozicije bude zaradjeno ukupno 10$ vise nece biti moguce kupiti novu poziciju jer je 5 dana ranije vec skinuto 10$ koji su poklonjeni u startu i iznos na taj dan je - 1$, odnosno na 50ti dan je 0$. Kad dodje 75. dan kada vise pozicia ne donosi zaradu, na racunu ce biti 5$ sto nije dovoljno za kupovanje nove pozicije.
Znaci, da bi izmanevrisali i smanjili ulaganje na minimum potrebno je 44. dan uloziti 1.20 $ i kupiti novu poziciju. Sa tim manevrom se dobija dodatna pozicija, tako da nakon 75. dana i dalje nastavlja da se zaradjuje i omogucava se da se kupi jos jedna pozicija.

Ako bi se cekao 75. dan onda bi bilo potrebno uloziti jos 5$ da bi se kupila nova pozicija i nastavilo zaradjivati.

Ako planirate uclanjivati referale, obezbjedite sebi tih nekoliko dolara na alertpay ili nekom drugom racunu (ne zaboravite provizije) jer se isplati pokloniti tih 1.20 $ referalu (prilikom kupovine pozicije dobijate 1$ odmah nazad) i nastavljati dobijati 1$ za svaku poziciju koju referal kasnije kupi.

Ako treba detaljno pojasnjenje, mogu napraviti kratki pregled dinamike prihoda i rashoda u kljucnim danima za manevrisanje.

Velimir

Added (2012-03-21, 3:02 PM)
---------------------------------------------
evo ukratko:
1. dan: dobija se na poklon 10$ i kupuje jedna pozicija, stanje 0
44. dan: stanje 9.6$ uplacuje se jos 1.40$ i kupuje pozicija 2, stanje 0
45. dan: jss tripler uzima nazad kredit 10$, stanje -9.6$
75. dan: istice pozicija 1, ostaje pozicija 2, stanje 2.2$
113. dan: moze se kupiti pozicija 3, stanje sa 10$ na 0$
119. dan: istice pozicija 2, stanje 2.2$
157. dan: stanje 10$, kupovina pozicije 4, stanje 0$
.
.
.
itd.

u slucaju da se ne ulozi 44. dan nista, 75. dan ce stanje biti 5$ i nece biti daljih prihoda... minimum za isplatu je 20$

 
MrsEliDate: Saturday, 2012-03-24, 3:31 PM | Message # 28
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 5454
Reputation: 21  ±
Status: Offline
kod mene je stanje 7.60
znaci cekam kada bude 9.60 i uplacivam 1.40 , ako sam dobro razumela

molim te pojasni mi
 
bozicsoDate: Wednesday, 2012-03-28, 9:34 PM | Message # 29
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 717
Reputation: 13  ±
Status: Offline
SXANJE NA KVARDAT DA PROSTITE
 
MrsEliDate: Wednesday, 2012-03-28, 11:08 PM | Message # 30
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 5454
Reputation: 21  ±
Status: Offline
Postovani, cestitamo vam na ukljucenju u JSS Tripler i aktiviranju vase prve pozicije sa kojom cete SVAKOG DANA zaradivati 2%. Poanta posla nije zaradivati 2% od samo jedne pozicije vec prosiriti svoj posao i uskoro imati na desetke ovakvih pozicija, a samim time i puno vecu zaradu! Kako bi vam pomogli u ostvarenju toga cilja za vas smo pripremili "hrpu" korisnih savjeta i materijala. Sve sto cete od nas u buducnosti dobijati je namijenjeno jedino i iskljucivo vama - clanovima JSS Tripler sistema! Ono sto je sada izuzetno bitno je da slijedite sve savjete koje cemo vam slati svakih nekoliko dana na vas email! Kazite svim svojim prijateljima i poznanicima o ovoj BESPLATNOJ i neponovljivoj prilici jer cete u buducnosti i vi i oni imati velike koristi od toga! Svi savjeti su provjereni i dokazani u praksi!

ja sam se malo bolje udubila u citanju, redovno dobijam savjete od jednog veceg tima, gde sam i videla dokaze za isplatu,
pa tako da sam odlucila da JSSTripleru posvetim malo paznje, ne razumem se bas u kalkulacije, ali ucim
 
Forum » OSTALE AKTIVNOSTI KLUBA » RAZNI NACINI INTERNET ZARADE » JBP/JSS Tripler
Search:

Copyright MyCorp © 2024 Website builderuCoz