Thursday, 2024-03-28, 10:38 AM
Logged in as Guest | Group "Guests"Welcome Guest | RSS
Main WhitePins+ - Forum My profileRegistration Log outLogin
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MrsEli, bozicso  
Forum » KUTAK ZA CLANOVE » RAZMENA REFERALA » WhitePins+ (Kako zapoceti posao u WhitePins+?!)
WhitePins+
patabo3Date: Tuesday, 2014-11-11, 10:23 AM | Message # 1
Private
Group: Users
Messages: 7
Reputation: 0  ±
Status: Offline
☆☆☆ NOVO - BESPLATNO - FENOMENALNO ☆☆☆
Nemačka kompanija WhitePins+. Zarada 2 eura dnevno od zadatka..a zadatak za minut gotov.Ako ideš na referale ,zaradjuješ više. Besplatno je potpuno. Vise o poslu,zaradi i kako se registrovati, mozete pogledati u dokumentu koji bih vam poslala na vasu mejl adresu, Moja mejl adresaa je: patabo3@gmail.com
Message edited by patabo3 - Tuesday, 2014-11-11, 11:20 AM
 
KortoDate: Tuesday, 2014-11-11, 12:50 PM | Message # 2
Colonel general
Group: Moderators
Messages: 936
Reputation: 5  ±
Status: Offline
Niko jos nije bio isplacen na WhitePins-u....
 
patabo3Date: Tuesday, 2014-11-11, 1:24 PM | Message # 3
Private
Group: Users
Messages: 7
Reputation: 0  ±
Status: Offline
Moj sponzor sa kojim sam u kontaktu uskoro ce zatraziti isplatu on je malo vise od 90 dana na WhitePins-u tako   cu  uskoro znati kako je prosao
 
kontrabasDate: Thursday, 2014-11-13, 12:50 PM | Message # 4
Private
Group: Users
Messages: 2
Reputation: 0  ±
Status: Offline
Postoje dokazi isplate na netu ali slažem se da, pošto nekoliko dana ne znači mnogo, trba saćekati dokaz nekog poznatog. Sve u svemu po informacijama sa nekoliko različih foruma i Facebook grupa, plaćaju.
 
VindurilDate: Thursday, 2014-12-25, 8:40 PM | Message # 5
Lieutenant
Group: Users
Messages: 61
Reputation: 0  ±
Status: Offline
Da li je bila neka isplata do sada (kod nekog poznatog)?
Prijatelj mi trazi da se registrujem, ali sam sumnjicav (2 evra dnevno mi zvuci nerealno).
 
bozicso1680Date: Monday, 2015-01-05, 11:22 AM | Message # 6
Private
Group: Users
Messages: 9
Reputation: 0  ±
Status: Offline
ma za sada placaju, ali nije bas tako kako izgleda na prvi pogled.
nikakve nemacke kompanije ne placaju ocenjivanje reklama.

Sistem je ovakav:
91 dan ocenjujes slike, svaki dan tacno koliko ti oni traze.

e sada zarada milja je ovakva
do 325 milja dobijas dnevno 4 milje
od 326 do 420 dobijas po sest milja
videces to sve u tabeli...

dacu ti moj primer

kad se zavrsio 91 dan, imao sam 491 milju i dnevnu zaradu od 7 evra.
sad ide poenta, skinu ti 111 milja koje si dobio na pocetku i ostane mi 380 milja

meni je danas 91 dan, znaci sutra cu imati 491-111 tacno 380 milja i zarada od 6 milja dnevno ali mi se oduzima 2 milje koje sam zaradio 2  dan, i imam pravo naplatiti neki procenat od zarade, ako zelim

prosto
92 dan  380 milja 6 milja zarade   2 milje oduzmu jer sam toliko zaradio prvi dan nakon registracije i 10% zelim da mi plate (60 centi ide na balans za naplatu)
93 dan  380+6-2-10%od onih 6 evra sto sam naplatio prethodni dan i opet birzam procenat od zarade za ovaj dan

problem je sto ce kasnije kako ti raste zarada da skidaju sve vise milja jer tacno kako dobijas prvih 91 dan, posle ih gubis pa procenat za naplatu ne sme biti veliki da ne bi ukupan broj milja poceo da pada. Kvrckas tako po malo i dva puta mesecno te plate.

Kao i sve na netu dok iznos uplata bude vece od isplata nece skamirati, ali da je ozbiljan posao daleko od toga.
Ipak mnogo je ludaka koji kupuju milje jer je napravio neki sop gde EU gradjani kupuju razne stvari za milje.
Ni sam ne znam koliko sajt moze trajati i ozbiljno razmisljam da li da svaki dan povlacim 100% i ubrzo ostanem bez love ili da kvrckam po malo pa dokle sajt traje, jer ako povucem sve a sajt potraje kajacu se...a previse iskustva mi govori da to tesko moze opstati na duzi period. ipak ovo je net i nista nije sigurno

ko je poceo na vreme lepe je pare uzeo, jer ovo funkcionise vec 7 meseci, ja evo nadam se prvoj naplati 15-oj jer tada navodno placaju drugi put u mesecu, prvu put je bas danas kada ja nemam nista na balansu.
Message edited by bozicso1680 - Monday, 2015-01-05, 11:29 AM
 
bozicsoDate: Thursday, 2015-01-15, 6:28 PM | Message # 7
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 717
Reputation: 13  ±
Status: Offline
LOVE NEMA, znači SCAM!
 
viktorvDate: Friday, 2015-01-16, 7:15 PM | Message # 8
Lieutenant colonel
Group: Users
Messages: 133
Reputation: 0  ±
Status: Offline
da hteo to da napišem posle 20-tog ali eto već od 5-tog decembra niko nije dobio novac.
 
bozicsoDate: Saturday, 2015-01-17, 6:42 PM | Message # 9
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 717
Reputation: 13  ±
Status: Offline
video sam isplate od 20. Decembra, ali u Januaru još nije isplaćen niko

Added (2015-01-17, 6:42 PM)
---------------------------------------------
navodno su pala i neka hapšenja, hteli su prodati podatke sa verifikacije

 
Forum » KUTAK ZA CLANOVE » RAZMENA REFERALA » WhitePins+ (Kako zapoceti posao u WhitePins+?!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024 Website builderuCoz