Thursday, 2024-05-16, 8:36 PM
Logged in as Guest | Group "Guests"Welcome Guest | RSS
Main 13.03.2011 - Forum My profileRegistration Log outLogin
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: bozicso, MrsEli, papundek, SlaughterGirl  
Forum » VESTI DANA » VESTI DANA » 13.03.2011
13.03.2011
papundekDate: Sunday, 2011-03-13, 12:21 PM | Message # 1
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 1382
Reputation: 1  ±
Status: Offline

Drage moje Pirane,

Eto sta sam vam ja reka jucer da nema nista posebno novosti.A vidite danas sto se desilo jutros . Odlazim na nas forum danas a kad ono bljestavilo.Mislio ja falia stranicu a kad malo bolje pogledam ono nas forum bljesti . Morao sam suncane naocale stavit,a kad sam se privika na bljestavilo skinuo sam naocale.
Ovakav bljestavili forum moramo zahvaliti nasem upravnom odboru koji nas svakodnevno iznenaduje sa novostima.

Koliko sam uspio vidit ima dosta novuh rubrika,pa kad vec rijesavate reklame na nasim projektima usput pogledajte sto se krije iza novih rubrika.
Usput da vam kazem da nase vrijedno rukovodstvo malo cisti forum da nam napravi malo novog prostora za nase buduce nove projekte.

U rubrici Razmjena referala imate ponudu od naseg vrijednog clana carlog preko njegovog linka mogu se novi clanovi registrirat na projekte koji su vodili nasi bivsi clanovi Pirana Cluba.

Od jucer smo bogati za jednog novog clana , tj.simpaticnu Jasminu a prepoznat cemo je po slatkom nicku jacamaca.

AmenBux od jucer novi nas zajednicki projekt.

Ako sam nesto izostavio stavit cu naknadno cim primjetim nesto novo u rubriku novosti.

P.S. Da nazdravimo nasem lipom predivnom forumu.

 
bozicsoDate: Sunday, 2011-03-13, 1:01 PM | Message # 2
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 717
Reputation: 13  ±
Status: Offline
lepo,lepo..... sve pohvale
 
Forum » VESTI DANA » VESTI DANA » 13.03.2011
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright MyCorp © 2024 Website builderuCoz