Saturday, 2024-04-27, 4:42 PM
Logged in as Guest | Group "Guests"Welcome Guest | RSS
Main MyBrowserCash - Page 6 - Forum My profileRegistration Log outLogin
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum moderator: MrsEli, bozicso  
Forum » KORPA » KORPA ZA SVE OSTALO » MyBrowserCash ($)
MyBrowserCash
KortoDate: Saturday, 2012-10-06, 10:20 PM | Message # 76
Colonel general
Group: Moderators
Messages: 936
Reputation: 5  ±
Status: Offline
Sad je i kod mene takva slika, stigao mi je mail, nakon 6-7 sati cekanja.
I will turn it off, at last !!!
 
SlaughterGirlDate: Monday, 2012-11-19, 5:21 PM | Message # 77
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 763
Reputation: 6  ±
Status: Offline
Verovali ili ne nakon nesto manje od 3 meseca cekanja i dva ST-a dobila sam isplatu :clap:
 
MrsEliDate: Monday, 2012-11-19, 5:23 PM | Message # 78
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 5454
Reputation: 21  ±
Status: Offline
CESTITAM SG !

verovali ili ne ,
ja nisam jos , a proslo je 4 mjeseca...
 
SlaughterGirlDate: Monday, 2012-11-19, 5:37 PM | Message # 79
Lieutenant general
Group: Administrators
Messages: 763
Reputation: 6  ±
Status: Offline
Ja sam im posle 2 meseca cekanja poslala prvi ST i odgovorili mi da moram da unesem broj mobilnog, unela to i rekli mi da cu uskoro biti placena, cekala strpljivo jos mesecak i poslala jos jedan ST. Sve vreme mi je bio instaliran program al nisam kliktala.
Lova je stigla, a ja taman konacno odlucila da deinstaliram.
Posalji im ST i pitaj sto te jos uvek nisu isplatili.
 
MrsEliDate: Monday, 2012-11-19, 5:53 PM | Message # 80
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 5454
Reputation: 21  ±
Status: Offline
ja sam prvi dio tvog posta odradila
sutra cu i drugi,
a deinstalirala sam odavno, nakon mjesc ili 2
 
KortoDate: Monday, 2012-11-19, 6:12 PM | Message # 81
Colonel general
Group: Moderators
Messages: 936
Reputation: 5  ±
Status: Offline
ja sam to odradio prilikom trazenja isplate, a sad sam evo posle mesec i po poslao ST, posto vidim ima jos kinte u slamarici...
 
biljanaigugaDate: Monday, 2012-11-26, 1:00 PM | Message # 82
Private
Group: Users
Messages: 7
Reputation: 0  ±
Status: Offline
citam ove vase komentare...i vidim da polovicno znate o cemu se ovde radi...mybrowsercash radim vec devet meseci i moja dnevna zarada sa kupovinom share je oko 12$ dnevno bila...imala sam cak 83 refova ali sta vredi kad je od njih samo dvoje bilo aktivno tako da JE TO ZANEMARLJIV novac...sav novac sam zaradjivala kupovinom share koje su kostale 5$ a za 75 dana bi zaradile oko 7,5$...STO JE BILO ODLICNO posto sam placala srbrno clanstvo mogla sam kupovati vise share od obicnih clanova ciji je limit 20 share u svakom trenutku.....medjutim zadnjih vise od mesec dana,doslo je do velikih promena u uslovima na mybrowsercash...nema koupovine share tako da do daljnjeg ne znam sto ce biti...sto se tice isplata njih sam uvek cekala 20 radnih dana sto je oko mesec pogledajte zadnju iz novembra na mom blogu ...i jos nesto zarada od refova nije 10% kako vidim da mislite vec za free 45% za silver 65% i za gold clanove 80% zarade od svake zkrivnosti refova sto bi bila odlicna zarada da su refovi aktivni...vise detalja na mom blogu...Laka Lova
 
KortoDate: Monday, 2012-11-26, 5:19 PM | Message # 83
Colonel general
Group: Moderators
Messages: 936
Reputation: 5  ±
Status: Offline
Izgleda mi da si iskoristila povoljan trenutak i fino zaradila.
Medjutim kako vidis vise nas ceka novac po par meseci, tako da trenutno nemamo bas dobro misljenje o sajtu.
Mozda je bolja situacija sa apgrejdovanim clanovima.
 
MrsEliDate: Monday, 2012-11-26, 6:22 PM | Message # 84
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 5454
Reputation: 21  ±
Status: Offline
Quote (biljanaiguga)
citam ove vase komentare...i vidim da polovicno znate o cemu se ovde radi..


neslazem se sa tvojim komentarom, zakljucak na precac...
ja ,govorim u svoje ime, nazalost moram da potenciram, kao vlasnik Kluba i vodja sajtova, u ovom slucaju vodja sajta MBC
na kojeg sam aktivna duze od 1 god . skoro od samog starta,
izuzetno dobro znam sta je share i cemu sluzi,
jer se ovim hobijem bavim malo vise godina...

ja jedino mogu da raspolazem sa svojim licnim novcem,
ali posto ovde je zajednicka zarada u pitanju, odnosno zarada clanova Kluba , sa kojom naravno ne zelim da se kockam...
sto sam bila i upravo , jer duze od 4 mjeseca nismo dobili ni svojih simbolicnih 20 $...
kako da onda ulazemo i zasto-kada apsolutno nema sigurnosti , a da ne govorim onda o nekom profitu...
to mislim da je jasno ...

Klub ima svoju svrhu i svoj TOS,
a odluka za pojedninacni rad svako clana je njegov licni izbor...
 
biljanaigugaDate: Monday, 2012-11-26, 8:23 PM | Message # 85
Private
Group: Users
Messages: 7
Reputation: 0  ±
Status: Offline
ja se licno nadam da ce opet poceti kupovina sharea bez toga zarada je smesna,mada sto se tice propadanja sajta ne verujem da ce propasti jer su vlasnici digital paper a to je ime sa reputacijom....sto se tice zarade surfom,klikom i zavrsavanjem nekih zadataka u zadnjih mesec dana su bas radili na tome...tako da je to veliki boljitak po meni,ali ipak napominjem da je sve to sitno bez kupovine sharea....ustvari ne bi bilo ako imate 100refova koji dnevno zarade 10centa i placate gold clanstvo pa imate dobit na njih 80% to je vec 8$dnevno sto bi bilo super...a jos ako neko od nih resi da plati clanstvo dobijate 50%od uplate clanstva ...da ja ne pricam mnogo udjite na sajt i pogledajte upgrade tamo su vam kolone kako sta i koliko za free,silver i gold clanstvo....tako da ce vam sve biti jasno ko dan...i srecno
 
MrsEliDate: Monday, 2012-11-26, 9:11 PM | Message # 86
Generalissimo
Group: Administrators
Messages: 5454
Reputation: 21  ±
Status: Offline
vlasnik nepoznat, ostalo je propaganda
sajt je totalno nestabilan, ogorceni clanovi koji su imali upgrade i RR
zvanicno 60 dana se ceka za isplatu

pogledaj ovde

iz nasih krajeva
i AGROBANKA je bila sa reputacijom...

stvarno bih volela da si u pravo...
ja cu biti zadovoljna sa nasih $20...

ima clanova iz Kluba koji su investirali u MBC, sada nista ne komentiraju
zasto ?
 
biljanaigugaDate: Tuesday, 2012-11-27, 12:04 PM | Message # 87
Private
Group: Users
Messages: 7
Reputation: 0  ±
Status: Offline
Zanimljiv komentar...danas nije nista sto posto sigurno propada velika americka ekonomija...nasa banka je sica...ja sam samo iznela svoje misljenje,ne dajem garancije nisam ja vlasnik digital papersa mada bih volela da jesam...he,he...ja sam samo naglasila koji su tacni uslovi za zaradu koji pisu na njihovom sajtu,znaci ko neveruje nek pogleda pa ce se uveriti da je tacno sve sto sam napisala...ee sad mozda ja kao placeni clan imam privilegije prilikom dizanja novca,ali ostalo je sve...to...sto sam napisala....ponavljam program je ok samo za ljude koji imaju gomilu refova...ili kupuju share...sto na zalost izgleda nece biti moguce do daljnjeg...ipak srecno svima...i da te parice dobijete sto pre,posaljite tiket ...ponovo ako vec jeste
 
Forum » KORPA » KORPA ZA SVE OSTALO » MyBrowserCash ($)
Search:

Copyright MyCorp © 2024 Website builderuCoz